0552 780 38 38 - 0541 441 38 38 - 0501 362 38 38

GÜNCELLEMELERAkıllı Bildirim Ayarları bölümünde güncelleme yapılmıştır.

Mail Durumunu aktif etmeniz durumuna mükellefler haricinde Mali Müşavirede e-tebligat,e-rapor ve İşeGiriş/iştenÇıkış dökümanları iletilecektir.


--------


Mükelleflerinizin e-devlet bilgilerini girerek Kısayollar bölümünden ve bildirim panelinden direk giriş yapabilirsiniz.

--------


Akıllı Bildirim Ayarlarına Hastane E-Bildirim eklenmiştir.

Gece ve Manuel çekilen Hastane E-bildirimleri bölümünü aktif etmeniz halinde Mali Müşavir ve Mükelleflerinize Hastane E-Bildirim dökümanı otomatik olarak e-mail yoluyla gönderilmektedir.

--------


Cari Kasa /Cari İşlemler bölümünde güncelleme yapılmıştır.Cari İşlemleri Toplu bir şekilde E-Mail, SMS ve WhatsApp ile gönderebilirsiniz.Cari İşlemleri E-Mail,SMS ve WhatsApp gönderebilmeniz için Mükellef Kartı içerisinde İletişim Bilgileri bölümünde bulunan Ayarlar kısmındaki Cari Hesabı işaretlemeniz gerekmektedir.

--------


Bildirim Paneli güncellenmiştir. Görsellikte iyileştirme ve WhatsApp’ta hızlandırma yapılmıştır.

--------
Beyannameleri  Çek, SGK Evraklarını İndirme ve Sözleşmeden Mükellef Getir butonlarında güncelleme yapılmıştır. Beyannameleri  Çek, SGK Evraklarını İndirme ve Sözleşmeden Mükellef Getir dediğiniz zaman çekilen hangi mükellefin hangi dökümanı çekildi ise anlık olarak listelenmektedir.

--------


WhatsApp Gönderimlerini yapabilmeniz için Google Chrome tarayıcınızı güncellemeniz gerekmektedir. Google Chrome Tarayıcı güncellemesini yapabilmeniz için , Sağ Üst profiliniz yanında bulunan 3 nokta > Ayarlar > Chrome Hakkında bölümüne gelerek tarayıcınızı güncelleyebilirsiniz. Güncelleme yaptıktan sonra tarayıcınızı yeniden başlatmayı unutmayınız.